Möbler

59 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
11 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
2d 9 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 8 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
2d 9 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
6d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
1d 14 tim
Bageriskylt, omkring 1900.
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3d 8 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
12 tim 21m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 10 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK