151 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
< 1m
Eldskärm, omkring 1900.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
1d
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 1 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 1 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 1 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 1 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 3 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
3d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 1 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 1 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 2 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 19 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 20 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 21 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 22 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 22 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK