277 föremål
Vitrinskåp, 1700-tal.
5d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 23 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK