252 föremål
Byrå, omkring 1900.
5m 56s
Byrå, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
7m 56s
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
21m 56s
Bord, ett par, 1800-tal.
6 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
37m 56s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
39m 56s
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2 tim 15m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 23m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2 tim 27m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
2 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2 tim 45m
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2 tim 47m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
22 tim 41m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
23 tim 19m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
23 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
23 tim 45m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
23 tim 51m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 57m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 2 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, District 8, Vietnamn, samtida.
2d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
2d 1 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK