466 föremål
Stol, "Snooze", Blå Station.
5d 17 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
2d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
2d 18 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
5d 14 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
2d 15 tim
Bänk 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schatull, 1800-tal.
4d 20 tim
Schatull, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 4 st, 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 22 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
4d 14 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
1d 21 tim
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
6d 22 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
2d 15 tim
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1950/60-tal.
3d 18 tim
Pall, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 17 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
3d 17 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 16 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
1d 18 tim
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
1d 16 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 16 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK