Kan inte nå servern
 
956 föremål
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
17 tim 59m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
18 tim 1m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
20 tim 1m
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
20 tim 5m
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, "Bildstod IV".
20 tim 7m
Ola Billgren, "Bildstod IV".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
20 tim 9m
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
20 tim 11m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
20 tim 21m
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, Svart fågel.
20 tim 29m
James Coignard, Svart fågel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
20 tim 33m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
20 tim 35m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
20 tim 37m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
20 tim 39m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa.
20 tim 41m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
20 tim 43m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
20 tim 49m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
20 tim 51m
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
20 tim 53m
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
20 tim 57m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
20 tim 59m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 15 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 15 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 15 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 15 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.