1255 föremål
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 1 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
1d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 2 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
1d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
1d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
1d 3 tim
Zao Wou-ki, Composition.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 3 tim
Bottega Veneta, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
1d 3 tim
Claes Eklundh, utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
2d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Kina 1900-tal.
2d
Rökelsekar Kina 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
2d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
2d
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK