Kan inte nå servern
 
1106 föremål
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
1d 2 tim
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
1d 2 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1d 2 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 2 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 3 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 3 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 3 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
1d 3 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 3 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 3 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 3 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
1d 3 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
1d 3 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
1d 23 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 23 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
1d 23 tim
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
1d 23 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 23 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
2d
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
2d
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
2d
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
2d
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Antikiserande byst, carraramarmor, 1900-tal.
2d
Antikiserande byst, carraramarmor, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resväska, "Stratos 80",
2d
Louis Vuitton, resväska, "Stratos 80",
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna med linne).
2d
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna med linne).
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
2d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
3 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
2d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
1 010 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
2d 1 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
2d 1 tim
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 1 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Orientalisk, silke, 275 x 183 cm.
2d 1 tim
Matta, Orientalisk, silke, 275 x 183 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.