Kan inte nå servern
 
1089 föremål
Matta, Keshan, ca. 347 x 250 cm.
1d 2 tim
Matta, Keshan, ca. 347 x 250 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
1d 2 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
1d 2 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
1d 2 tim
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
1d 2 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
1d 2 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 2 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1d 2 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
1d 3 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
1d 3 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
1d 3 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 4 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 4 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
1d 4 tim
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 4 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Egron Lundgren, Spanjorska.
1d 4 tim
Egron Lundgren, Spanjorska.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
1d 5 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
1d 5 tim
Olle Bonniér, "Flisor".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
1d 5 tim
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
1d 5 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d 5 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
1d 5 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
1d 5 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Heris mönster                                                             393 x 293 cm.
1d 5 tim
Matta, Heris mönster 393 x 293 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
1d 5 tim
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 6 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 6 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.