Kan inte nå servern
 
986 föremål
Anders Fogelin, Interiör med piano.
5d 6 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, Utan titel.
5d 6 tim
Madeleine Pyk, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
5d 6 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
5d 6 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 6 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 7 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 7 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
5d 7 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
5d 7 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
5d 7 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Grunt".
5d 7 tim
Anders Zorn, "Grunt".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5d 7 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 8 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
5d 8 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 8 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
5d 8 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
5d 9 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
5d 9 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
5d 9 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
5d 9 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 9 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 9 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 9 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 9 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 9 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 10 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 10 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
6d 4 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 4 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.