Kan inte nå servern
 
1164 föremål
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 5 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 5 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
4d 5 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
4d 5 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
4d 5 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Grunt".
4d 5 tim
Anders Zorn, "Grunt".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 6 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 6 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 6 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
4d 6 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 6 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
4d 6 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
4d 7 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
4d 7 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
4d 7 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
4 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
4d 7 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 7 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
4d 7 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 7 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d 8 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
4d 8 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
4d 8 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
5d 2 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 2 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
5d 2 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 3 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.