223 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 22 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 1 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 22 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
1d 20 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK