208 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 2 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 5 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
1d 23 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
3 tim 31m
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
5 tim 17m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4d
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK