171 föremål
Ring kvarts/ametist, Monies.
2d 22 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
6d 20 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
7d
Jörgen Waring, "Triangel".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
3d 20 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1d 21 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
4d 22 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 19 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 21 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
1d
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 21 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
21 tim 47m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, sengustavianskt, omkring år 1800.
5d
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK