204 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 8 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
2d 2 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
7 tim 9m
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
8 tim 55m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4d 4 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK