Kan inte nå servern
 
169 föremål
Ring kvarts/ametist, Monies.
3d 4 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
7d 6 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 3 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
2d 4 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
5d 4 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
4d 1 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 3 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 4 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d 4 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 4 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.