Kan inte nå servern
 
104 föremål
Väggskåp, allmoge.
1d 11 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
3d 10 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
4d 13 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
11 tim 24m
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
11 tim 4m
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
4d 13 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
3d 8 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
2d 11 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
15 tim 22m
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
15 tim 10m
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
10 tim 58m
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 11 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
5d 14 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 11 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 11 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 12 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.