Kan inte nå servern
 
104 föremål
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
6d
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
4d 3 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
4d 2 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
3d
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
1d
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 21 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
1 tim 8m
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
48m 43s
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
2d
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
4 tim 54m
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
38m 43s
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
42m 43s
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
5 tim 6m
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
4 010 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 1 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
36m 43s
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Céline, väska, "Medium Phantom".
1 tim
Céline, väska, "Medium Phantom".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
5d 4 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
2 tim
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 1 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.