199 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
3d 17 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 st vaser, Strömbergshyttan och Kosta.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2d 21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
22 tim 32m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
21 tim 40m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
1d 17 tim
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
2d 20 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
1d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
1d 19 tim
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
22 tim 38m
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 21 tim
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
3d 17 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 20 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK