61 föremål
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
5d 6 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d 3 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
4d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
4d
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d
Gucci, väska, vintage.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK