Kan inte nå servern
 
81 föremål
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
3d 6 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
8d 8 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 9 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
3d 7 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 7 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 6 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dansande Faun.
1d 8 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
2d 5 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 7 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
4d 7 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
3d 5 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.