Kan inte nå servern
 
90 föremål
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 23 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
4d 19 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
22 tim 44m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
4d 19 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 1 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 22 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 17 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 20 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 54m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 19 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.