88 föremål
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4d 14 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
5d 15 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
5 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
6d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 14 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 13 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
3d 7 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 14 tim
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK