Kan inte nå servern
 
82 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
20 tim 45m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
22 tim 19m
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 21 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 22 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
5d 19 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 23 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
3d 17 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 20 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
5d 19 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 22 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 1 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
3d
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.