Kan inte nå servern
 
98 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
2d 5 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 7 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
2d 7 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dansande Faun.
8 tim 53m
Dansande Faun.
Aktuellt bud
43 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 7 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
2d 6 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
8 tim 3m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
1d 5 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
7d 4 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 7 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 8 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
8d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Charles Roka, Modellstudie.
7d 4 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 9 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
5d 2 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.