Kan inte nå servern
 
111 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 7 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 8 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
2d 7 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 9 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 7 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
8 tim 52m
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
8 tim 48m
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 8 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
15 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.