Kan inte nå servern
 
834 föremål
Praktskål på fot, omkring år 1900.
5d 14 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, I olivlunden.
5d 14 tim
Sven X:et Erixson, I olivlunden.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
19 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
5d 14 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
5d 14 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
5d 14 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AKAY, "Pleasure".
5d 14 tim
AKAY, "Pleasure".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
5d 14 tim
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
5d 15 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
5d 15 tim
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
5d 15 tim
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
5d 15 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
5d 15 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 16 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
6d 20 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
6d 22 tim
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.