71 föremål
Lådfack, 1800-tal.
4d 19 tim
Lådfack, 1800-tal.
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
2d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 18 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
20 tim 37m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 17 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 18 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
17 tim 29m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 14 tim
Mulberry, plånbok.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 19 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 16 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK