951 föremål
Gucci, scarf.
4d 20 tim
Gucci, scarf.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 16 tim
Gucci, väska.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
6d 19 tim
1 111 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, armband, "Clic H".
1d 19 tim
Hermès, armband, "Clic H".
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Jumping".
1d 19 tim
Hermès, scarf, "Jumping".
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Napoléon".
6d 19 tim
Hermès, scarf, "Napoléon".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarves, 3 st.
3d 16 tim
Hermès, scarves, 3 st.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hjalmar Grahn, "Blommor i blå vas".
19 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, By i vinter.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hublot, MDM, kronograf, armbandsur, 37 mm.
5d 21 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hugo Zuhr, "Vårflod" (Resele).
4d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
1d 17 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ivar Kamke, "Dagmar Keiller" (1868-1954).
1d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
3d 17 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
1d 17 tim
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 044 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Tinguely, efter. "Méta".
2d 18 tim
Jean Tinguely, efter. "Méta".
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK