Kan inte nå servern
 
43 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
2d 13 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 13 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 12 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.