14 föremål
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6 tim 24m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 6 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK