386 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 8 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 10 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
13 tim 23m
Antoni Clavé, Utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 9 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
7 tim 59m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, filt.
6d 12 tim
Burberry, filt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
5d 8 tim
Burberry, väska.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
9 tim 53m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 12 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 12 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
6 tim 23m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 12 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
6 tim 31m
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
9 tim 25m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 11 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK