987 föremål
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
2d 8 tim
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexander Langlet, Harvning.
2d 8 tim
Alexander Langlet, Harvning.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gubi, sidobord.
2d 8 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 8 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
2d 8 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
2d 9 tim
Valerio Adami, "Hamlet".
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
2d 9 tim
Collier, 18K guld, Italien.
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 194 x 148 cm.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kelim, handbroderad, ca 200 x 148 cm.
2d 9 tim
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 200 cm.
2d 9 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
3d
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fohundar, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
3d
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
3d
Bänk, 1800/1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
3d 1 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 1 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
3d 1 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Milles, efter. "Erato".
3d 1 tim
Carl Milles, efter. "Erato".
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Milles, efter."Taleia".
3d 1 tim
Carl Milles, efter."Taleia".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3d 1 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3d 1 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Milles, efter. "Euterpe".
3d 2 tim
3 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skålfat, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK