14 föremål
Skåp, Kina, 18/19-tal.
30m 7s
Skåp, Kina, 18/19-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 23 tim
2 951 SEK
Utropspris
3 000 SEK