Kan inte nå servern
 
914 föremål
Byrå, 1800-tal.
4 tim 8m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4 tim 18m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
4 tim 20m
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4 tim 26m
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
4 tim 34m
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
4 tim 44m
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4 tim 52m
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
4 tim 56m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
5 tim 12m
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
5 tim 14m
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
5 tim 20m
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5 tim 22m
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5 tim 40m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
5 tim 44m
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
5 tim 46m
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5 tim 48m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6 tim 2m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6 tim 12m
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6 tim 22m
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
6 tim 24m
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6 tim 34m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6 tim 38m
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6 tim 42m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
6 tim 46m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
6 tim 58m
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
7 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.