Madeleine Pyk – en samling F769

165 föremål
Lanvin, väska, vintage.
21 tim 13m
Lanvin, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
3d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier 14K guld.
21 tim 35m
Collier 14K guld.
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
3d 22 tim
Albert Johansson, "SATI".
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d 20 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
5d 23 tim
Skulptur, patinerad brons.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla med skåp.
1d 22 tim
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Adalbert von Rosen, Utan titel.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 20 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
1d 19 tim
Per B. Sundberg, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
23 tim 7m
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
1d 21 tim
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
21 tim 5m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
23 tim 3m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
2d 19 tim
Skåp, 1800-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK