Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
179 föremål
Soffbord, samtida.
1d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 1 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3 tim 27m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 3 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 3 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
4d
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 1 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
4d 5 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
5d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
3d 2 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.