Kan inte nå servern
 
168 föremål
Soffbord, samtida.
6 tim 28m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d 19 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
5d 4 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
7d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 3 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.