898 föremål
Bertil Vallien, unik skål, Boda Åfors, 1963.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, Motiv från Slussen.
4d
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
23 tim 1m
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
1d 20 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karl Norin, Utan titel.
5d 21 tim
Karl Norin, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Aly Ben Salem, Flöjtspelarna.
5d 22 tim
Aly Ben Salem, Flöjtspelarna.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Milles, efter. "Melpomene".
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Nylund, figurin, Rörstrand, numrerad.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Kylberg, Liggande modell.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, I Paris utkanter.
20 tim 9m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
20 tim 16m
Bordslampa, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valerio Adami, "Fantasia per violino".
19 tim 16m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, tidigt 1900-tal.
19 tim 33m
Bordslampa, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarves, 2 st.
2d
Cartier, scarves, 2 st.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarves, 2 st.
2d
Cartier, scarves, 2 st.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
4d
Sideboard, Kina, 1900-tal.
777 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
19 tim 25m
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schatull, 1800-tal.
21m 39s
Schatull, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nicola de Maria, Utan titel.
1d 23 tim
Nicola de Maria, Utan titel.
666 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Luktdosa, silver, 1700-tal.
18 tim 37m
Luktdosa, silver, 1700-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Acking, Utan titel.
4d 2 tim
Eva Acking, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Vid Nasaret.
1d 23 tim
Einar Jolin, Vid Nasaret.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstake, Frankrike 1800-talets senare del.
18 tim 54m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexander Langlet, Höbärgning.
20 tim 23m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 197 cm.
3d 19 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
4d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
6d
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Sandberg, Man i profil.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
20 tim 4m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sadelväska Qashqai, ca 63 x 56 cm.
17 tim 6m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
2d
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 408 x 106 cm.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Valerio Adami, "Dialogue dans le paysage I".
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
18 tim 1m
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Djosan, semiantik. 330 x 160 cm.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
21 tim 21m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Nyborg, "Halls of Victory".
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Nyborg, "Always Arran".
3d 21 tim
Peter Nyborg, "Always Arran".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
2 tim 3m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Law, "Nico Dancing in a Dress", 1968.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK