1135 föremål
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lennart Jirlow, "Restaurangköket".
8d
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
8d
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK