Kan inte nå servern
 
1070 föremål
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 14 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 14 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.