Kan inte nå servern
 
69 föremål
Sideboard, 1960-tal.
17 tim 11m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 17 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
16 tim 49m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
5d 15 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
5d 15 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
6d 16 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 14 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
16 tim 35m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.