Madeleine Pyk – en samling F769

50 föremål
Skåp, 1700-tal.
5d 18 tim
Skåp, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
2d 20 tim
555 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
1d 20 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 20 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
4d 18 tim
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
5d 23 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
1d 20 tim
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 20 tim
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d 20 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hallström, Skymningslandskap.
20 tim 28m
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
1d 21 tim
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
2d 20 tim
Skåp, 1800-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla med skåp.
1d 22 tim
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
5d 18 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 20 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
5d 22 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lars Lerin, Landskap med hus.
3d 13 tim
Lars Lerin, Landskap med hus.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK