Madeleine Pyk – en samling F769

59 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 21 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3d 20 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
2d 20 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla med skåp.
26m 58s
Bokhylla med skåp.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
23 tim 36m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 23 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
5d
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
22 tim 40m
8 766 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lars Lerin, Landskap med hus.
1d 15 tim
Lars Lerin, Landskap med hus.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
22 tim 50m
Leonard Wiedh, Landskap.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
4d
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 22 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 21 tim
Sekretär, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
22 tim 4m
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 23 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 20 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
22 tim 6m
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 23 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
2d 20 tim
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK