Kan inte nå servern
 
92 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 10 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
7 tim 5m
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
8 tim 3m
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
9 tim 43m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
3d 10 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
4d 9 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
8 tim 45m
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
8 tim 19m
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
4d 9 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6d 10 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 13 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d 10 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
4d 9 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
4d 9 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
4d 9 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
4d 9 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
9 tim 41m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.