82 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
19 tim 51m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
3d
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
3d 23 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d
Skänk, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
3d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
3d 23 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6d
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
3d
Sängbord, ett par, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 3 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 23 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK