Madeleine Pyk – en samling F769

123 föremål
Bordslampa.
6d 1 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
7d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 22 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 22 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 22 tim
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK