36 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 5 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
10 tim 54m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
9 tim 44m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
9 tim 48m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK