Kan inte nå servern
 
56 föremål
Hermès, scarf, "Le Tarot".
5d 1 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
6d 9 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
8 tim 51m
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
9 tim 21m
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 6 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
5d 1 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6 tim 59m
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
3d 9 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 8 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.