71 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 5 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 6 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
4d 6 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chaise longue, George IV, 1800-tal.
6d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 6 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 6 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK