19 föremål
Hylla, 1900-tal.
1d 1 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK