17 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 8 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6d 9 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
3d 10 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK