16 föremål
Hylla, 1900-tal.
2d 1 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
23 tim 27m
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK