52 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 43m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
4d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
4 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK